Karaisali Masaj Eli̇f

Karaisali masaj Birçok bayanın korkulu rüyası arasında hiç şüphesiz selülit de bulunmaktadır. Selülitlerinden kurtulmak isteyen bayanlar selülit olan bölgelerine masaj yaptırarak bu problemlerinden kurtulabilirler. Selülit olan bölgelere bu yöntem uygulanarak derinin altında bulunan kan dolaşımı düzenli bir hale getirilebilir. Deri altındaki kan dolaşımının düzene girmesi ile damarların çapında daralma ve kan akışının daha iyi bir şekilde hareket etmesi sağlanır.

Karaisali mutlu son hamam

Bu tedavi ile kan dolaşımının iyi bir şekilde gerçekleşmesi, oksijenin daha sağlıklı gitmesi ile toksin adını verdiğimiz zararların maddelerin vücuttan uzaklaştırılması sağlanmış olur.

Dolaşım sistemi bozuklukları, hızlı bir şekilde kilo alıp verme, hormon bozuklukları, kas gücünün yetersiz olması gibi birçok sorun selülit oluşmasına yol açmaktadır. Selülit bölgesine yapılan tedavi süreci selülitin durumuna bağlı olarak değişmektedir. Ancak bu masaj tedavisini düzenli olarak yaptıran kişilerin en az 10 seans içerisinde en fazla da 20 seanslık gibi bir süreçte selülitlerinden kurtulması beklenmektedir.

Karaisali hamam sauna

tedavisi sona erdikten sonra hastalar bol bol su içmelerini, tuzlu yiyecekleri kesinlikle tüketmemelerini, yürüyüş yapmalarını, alkolden uzak durmalarını ve bol bol elma gibi lifli gıdalar tüketmeleri tavsiye edilmektedir.